Celosezonní Bikové školy Simpleride

Richard Gasperotti přichází pod hlavičkou Simpleride jako licencovaný školitel instruktorů a průvodců horských kol od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a otevírá celosezónní bikové školy pod jeho vedením.

První je Freeride škola, která funguje ve známém resortu Bike park Špičák, druhá Enduro bike škola na Rychlebských stezkách a třetí juniorská bikeškola nová Štvanice v Praze.Školy jsou zaměřené na začátečníky a mírně pokročilé, Simpleride vyškolení instruktoři Vám předají své letité zkušenosti a maximálně usnadní a urychlí začátky na horském kole.

Již dnes si můžete objednat simpleride instruktora na Váš individuální trénink ve vašem oblíbeném resortu.

Richard „Gaspi“ Gasperotti

Richard „Gaspi“ Gasperotti

Freeride bike škola
Bikepark Špičák

Chceš si užít jízdu na upravených tratích bike parku? Simpleride freeride škola Tě naučí zvládnout základní pravidla pohybu na trailu, nastavení kola, správné projetí zatáček, varianty přejezdu prekážek, práci s těžištěm a mnohem víc...

Freeride bike škola - Bikepark Špičák

Kontakt

Mapa

Enduro bike škola
Rychlebské stezky

Naučí Tě rychle a bezpečně zvládnout včechny nástrahy přírodních i upravených trailů, na které můžeš na vyjíždce narazit. Enduro Simpleride škola je určena jak začátečníkům, kterým pomůže zvládnout základy na horském kole, tak i mírně pokročilým, které na jejich kole zrychlí a naučí užívat si radosti a volnosti enduro ježdění.

Enduro bike škola - Rychlebské stezky

Kontakt

Mapa

Juniorská bike škola
Nová Štvanice Praha

Zde můžete Vy, ale především vaši malí bikeři zlepšit svoje dovednosti v ovládání kola zábavnou formou.Naučíte se zdolávat překážky simulující přírodní traily, správné projetí zatáček, varianty přejezdu prekážek, práci s těžištěm, správné nastavení kola a mnohem víc...

Juniorská bike škola - Nová Štvanice Praha

Kontakt

Mapa

Ceník

doba výuky 1 osoba 2 osoba 3 osoba 4-8 osoba
1 hodina 490 Kč 390 Kč 340 Kč 290 Kč
1/2 den (3 hod.) 890 Kč 710 Kč 620 Kč 530 Kč
1 den (6 hod.) 1490 Kč 1190 Kč 1040 Kč 890 Kč

1 hodinová lekce = základní kurz ve skills centru, osvojení základních dovedností a zvládnutí překážek ve skills centru (není nutná jizdenka na lanovku).

1/2 denní a celodenní kurz zahrnuje základní kurz + praktické jizdy v bike parku.

Výuka probíhá ve skupině 1-4 osoby.

Cena neobsahuje: půjčení vybavení, popř. jizdenku na lanovku.

Slevy: po dobu výuky ve škole sleva 20% na jízdenku.

partneři

partneři